Чому діти постійно сидять в телефоні
- Інтернет-магазин Мій Світ Дитячих Мрій

Дуже часто діти бачать таку картинку: батьки, занурені у свої гаджети.

Більшість батьків стурбовані тим, скільки часу їхні діти проводять за гаджетами. Це, безумовно, важливо. Але чи давно ви запитували своїх дітей, що вони думають з приводу того, скільки часу перед монітором проводите ви?

Дуже часто діти бачать саме цю картинку – занурені в екрани голови батьків. Їхня увага прикута до гаджету. Батьки буквально губляться в пеклі свого телефону.

Ми самі показуємо своїм дітям приклад, як використовувати сучасні технології. Якщо ми занадто часто поринаємо в телефон, вони доходять таких висновків:

1. Онлайн-світ важливіший і цікавіший від реального.

2. Нормально переривати розмову, щоб прочитати повідомлення в телефоні.

3. Потрібно дуже сильно постаратися, щоб привернути увагу батьків і дорослих.

4. Баланс? Кордони? Манери? Що це взагалі?

Батьки схильні концентруватися на тому, як поліпшити поведінку дітей – на власній поведінці фокусуватися складніше. Смартфони пронеслися над нашим поколінням, немов приливна хвиля. У потоці хвилювань і захоплень ми часто забуваємо знаходити рівновагу.

Батьки повинні демонструвати своїм дітям здоровий підхід до використання гаджетів точно так само, як формувати звичку до здорового харчування.

Батьки повинні демонструвати своїм дітям здоровий підхід до використання гаджетів
Наші повсякденні звички важливі. Діти постійно спостерігають і доходять власних висновків. «Я думав, що дорослі цілими днями грають у відеоігри», – зізнався один хлопчик. Саме цим він любить займатися за монітором, от і вирішив, що дорослі роблять те ж саме.

- Інтернет-магазин Мій Світ Дитячих Мрій

Спробуйте виробити здоровий підхід до використання гаджетів:

– Кажіть, чим ви займаєтеся за монітором. «Я перевіряю погоду». «Я відправляю повідомлення татові». Монітор/екран гаджета – це портал «кудизавгодно». Діти та інші люди навколо вас не знають, чим ви займаєтеся, тому, з точки зору ввічливості, важливо сказати їм про це.

– Робіть свої справи на гаджеті в проміжку між спілкуванням з іншими. Завершіть розмову до того, як забирати дитину зі школи. Заходьте в будинок з почуттям повної присутності. Зустрічі і привітання – життєво важливі аспекти соціального життя.

– Виберіть «священні» періоди та місця. Встановіть в родині правила. Наприклад, за столом і перед сном гаджети заборонені. Переконайтеся, що дорослі їх теж дотримуються.

– Дисциплінуйте себе і свій телефон. Ні, він вам не потрібен постійно. Пам’ятайте, що це просто інструмент. Ви над ним головні, а не він над вами.

Ще раз – діти постійно спостерігають. Ми повинні показати їм, що найбільш захопливі речі бувають тільки в реальному житті.

Теги:

Залиште коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

0
X

Наш менеджер зв'яжеться з вами