Політика конфіденційності

1. Умови використання сайту  msdm.com.ua

1.1. Користувачем сайту вважається будь-яка фізична особа, яка будь-коли здійснила доступ до Сайту, яка досягла віку, допустимого для прийняття цієї Угоди.

1.2. Користувач зобов’язаний повністю ознайомитись з цією Угодою до моменту реєстрації на Сайті. Реєстрація Користувача на Сайті означає повне та беззастережне прийняття Користувачем цієї Угоди. У разі незгоди з умовами Угоди використання Сайту Користувачем має бути негайно припинено.

1.3. Ця Угода може бути змінена та/або доповнена Адміністрацією Сайту в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення. Ці Правила є відкритим та загальнодоступним документом.

1.4. Угода передбачає взаємні права та обов’язки Користувача та Адміністрації Сайту за такими пунктами: Порядок використання сайту Політика конфіденційності, Обмеження відповідальності Адміністрації сайту, Порядок дії Угоди.

2. Порядок використання Сайту.

2.1 Сайт  msdm.com.ua  дозволяє переглядати та завантажувати інформацію з нашого сайту виключно для особистого некомерційного використання. Забороняється змінювати матеріали сайту, розповсюджувати для громадських чи комерційних цілей. Будь-яке використання інформації на інших сайтах або комп’ютерних мережах забороняється.

2.2. При оформленні замовлень, ви погоджуєтесь надати достовірну та точну інформацію про себе та свої контактні дані. Інтернет магазин залишає за собою право розсилати наші акції на ваш номер, вказаний у замовленні.

2.3. Ви можете звертатися до нас з питаннями, претензіями, побажаннями щодо покращення роботи, або за будь-якою іншою інформацією. При цьому ви несете відповідальність, що дане звернення не є незаконним, загрозливим, не торкається авторських прав, дискримінації людей за якоюсь ознакою, а також не містить образи або іншим чином порушує чинне законодавство України.

2.3. Ви можете звертатися до нас з питаннями, претензіями, побажаннями щодо покращення роботи, або за будь-якою іншою інформацією. При цьому ви несете відповідальність, що дане звернення не є незаконним, загрозливим, не торкається авторських прав, дискримінації людей за якоюсь ознакою, а також не містить образи або іншим чином порушує чинне законодавство України.

3. Персональна інформація користувача.

3.1. Адміністрація сайту з повагою та відповідальністю відноситься до конфіденційної інформації будь-якої особи, яка стала відвідувачем цього сайту. Приймаючи цю Угоду Користувач дає згоду на збирання та використання певної інформації про користувача відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» та політики Адміністрації сайту про захист персональних даних. Крім того, користувач погоджується, що Адміністрація сайту може збирати, використовувати, передавати, обробляти та підтримувати інформацію, яку надає Користувач з метою надання відповідних послуг.

3.2. Адміністрація сайту зобов’язується здійснювати збір лише тієї персональної інформації, яку Споживач надає добровільно у разі, коли інформація потрібна для надання (покращення) послуг Споживачу.

3.3. Адміністрація сайту збирає як основні персональні дані, такі як ім’я, прізвище, номер телефону, адресу та електронну адресу, так і вторинні (технічні) дані – файли cookies, інформацію про з’єднання та системну інформацію.

3.4. Користувач погоджується з тим, що конфіденційність переданих через Інтернет даних не гарантована у разі, якщо доступ до цих даних отримано третіми особами поза зоною технічних засобів зв’язку, підвладних Адміністрації сайту, Адміністрація сайту не несе відповідальності за шкоду, завдану таким доступом.

3.5. Адміністрація сайту може використовувати будь-яку зібрану через інтернет-сайт  msdm.com.ua  інформацію з метою покращення змісту інтернет-сайту, його доопрацювання, передачі інформації Користувачеві (за запитами), для маркетингових чи дослідницьких цілей, а також для інших цілей, що не суперечать положенням чинного законодавства України.

4. Обмеження відповідальності адміністрації сайту.

4.1. Адміністрація сайту не несе жодної відповідальності за будь-які помилки, друкарські помилки та неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на даному Сайті. Адміністрація сайту докладає всіх необхідних зусиль, щоб забезпечити точність та достовірність поданої на Сайті інформації. Вся інформація та матеріали надаються на умовах “як є”, без будь-яких гарантій, як явних, так і непрямих.

4.2. Інформація на Сайті постійно оновлюється і може стати застарілою. Адміністрація сайту не несе відповідальності за отримання застарілої інформації з сайту, а також за нездатність користувача отримати оновлення.

4.3. Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання та думки відвідувачів сайту, залишені як коментарі або огляди. Думка Адміністрації сайту може не збігатися з думкою та позицією авторів оглядів та коментарів. У той же час Адміністрація сайту вживає всіх можливих заходів, щоб не допускати публікації повідомлень, що порушують чинне законодавство чи норми моралі.

4.4. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливі протиправні дії Користувача щодо третіх осіб або третіх осіб щодо Користувача.

4.5. Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувача, виготовлені або опубліковані на сайті  msdm.com.ua

4.6. Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки або витрати (реальні чи можливі), що виникли у зв’язку з цим сайтом, його використанням або неможливістю використання.

4.7. Адміністрація сайту не несе відповідальності за неповну, неточну, некоректну вказівку Користувачем своїх даних при створенні облікового запису користувача.

4.8. У разі виникнення проблем у використанні сайту  msdm.com.ua  незгоди з конкретними розділами Угоди користувача, або в отриманні Користувачем недостовірної інформації від третіх осіб, або інформації образливого характеру, будь-якої іншої неприйнятної інформації, будь ласка, зверніться до адміністрації сайту  msdm.com.ua  для того, щоб Адміністрація сайту могла проаналізувати та усунути відповідні дефекти, обмежити та запобігти надходженню на Сайт небажаної інформації, а також, при необхідності, обмежити або припинити зобов’язання щодо надання своїх послуг будь-якому Користувачеві та клієнту, який навмисне порушує приписи Угоди та функціонування.

4.9. В цілях вищевикладеного Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти розміщену на Сайті інформацію та вживати технічних та юридичних заходів для припинення доступу до Сайту Користувачів, які створюють згідно з висновком Адміністрації сайту проблеми у використанні Сайту іншими Користувачами, або Користувачів, які порушують вимоги Угоди.

5. Порядок дії Угоди.

5.1. Ця Угода є договором. Адміністрація сайту залишає за собою право як змінити цю Угоду, так і запровадити нову. Подібні зміни набирають чинності з моменту їхнього розміщення на Сайті. Використання Користувачем матеріалів сайту після зміни Угоди автоматично означає їх прийняття.

5.2. Ця Угода набуває чинності при першому відвідуванні сайту користувачем та діє між Користувачем та Компанією протягом усього періоду використання Користувачем Сайту.

5.3. Сайт є об’єктом права інтелектуальної власності адміністрації сайту. Усі виняткові авторські права на сайт належать Адміністрації сайту. Використання сайту Користувачами можливе суворо у рамках Угоди та законодавства України про права інтелектуальної власності.

5.4. Всі торгові марки та назви, на які даються посилання у матеріалах цього Сайту, є власністю їх відповідних власників.

5.5. Користувач погоджується не відтворювати, не повторювати, не копіювати будь-які частини Сайту, крім тих випадків, коли такий дозвіл надано Користувачеві Адміністрацією сайту.

5.6. Ця Угода регулюється та тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, які не врегульовані Угодою, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України.