Оферта

Оферта

Публічний договір (ОФЕРТА) на замовлення, придбання, продаж та доставку товарів

Цей договір між ФОП “Костенко О.В.”, в подальшому «Продавець» і користувачем послугами інтернет-сайту, в подальшому – «Замовник», є договором доручення на замовлення, придбання та доставку Товарів і визначає основні умови замовлення, придбання та доставки товарів через інтернет сайт (магазин) Інтернет-магазин Мій Світ Дитячих Мрій

Покупець, діючи з метою придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі – Договір) на наступних умовах.

Визначення термінів.

«Оферта» – публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі – «Договір») на умовах, що містяться в цій Оферті, включаючи всі Додатки.

Замовлення – рішення Замовника замовити товар і його доставку, оформлене в інтернет-магазині та / або доручення на придбання і доставку товарів.

Загальні положення.

Наведена нижче інформація є офіційною пропозицією (офертою)  Інтернет-магазин Мій Світ Дитячих Мрій

будь-якій фізичній особі (далі – Покупець) укласти договір купівлі-продажу товарів. Зазначений договір є публічним, тобто, відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх покупців.

Згідно зі статтею 642 Цивільного Кодексу України повним і беззастережним прийняттям умов даної пропозиції (оферти), що підтверджує укладення Договору купівлі-продажу товарів на запропонованих нижче умовах, є факт оформлення та підтвердження замовлення.

Оформленням Замовлення Покупець підтверджує узгодження і безумовне прийняття ним умов цієї пропозиції (оферти).

Укладаючи Договір (тобто акцептуючи умови справжнього Пропозиції (Пропоновані можливості) шляхом оформлення Замовлення), Покупець підтверджує наступне:
Покупець цілком і повністю ознайомлений, і згоден з умовами цієї пропозиції (оферти);
Він дає дозвіл на збір, обробку та передачу персональних даних на умовах, визначених нижче в Застереженні щодо збору, обробки та передачі персональних даних дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього терміну дії Договору, а також протягом необмеженого терміну після закінчення його дії. Крім цього, укладенням Договору Замовник підтверджує, що він повідомлений (без додаткового повідомлення) про права, встановлених Законом України “Про захист персональних даних”, про цілі збору даних, а також про те, що його персональні дані передаються Продавцю з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Замовник також погоджується з тим, що Продавець має право надавати доступ та передавати його персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень Замовника, не змінюючи при цьому мета обробки персональних даних. Обсяг прав Замовника, як суб’єкта персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних” йому відомий і зрозумілий.

ЦІНА ТОВАРУ

Ціна на кожну позицію Товару вказана на сайті Інтернет-магазину.

Продавець має право в односторонньому порядку змінити ціну на будь-яку позицію Товару.

У разі зміни ціни на замовлений Товар Продавець зобов’язується проінформувати Покупця про зміну ціни Товару.

Покупець має право підтвердити або анулювати Замовлення на придбання Товару, якщо ціна змінена Продавцем після оформлення Замовлення.
Зміна Продавцем ціни на оплачений Покупцем Товар не допускається.
Продавець вказує вартість доставки Товару на сайті Інтернет-магазину або повідомляє Покупцеві при оформленні замовлення Оператором.
Зобов’язання Покупця по оплаті Товару вважаються виконаними з моменту надходження Продавцю коштів.
Розрахунки між Продавцем і Покупцем за Товар здійснюються способами, зазначеними на сайті “Онлайн катркою VISA/MasterCard”

0
X

Наш менеджер зв'яжеться з вами